Yeni Kullanıcılar için Türkçe Manjaro Rehberi

İlk aşama için çeviriyi tamamladım. Linkten erişebilirsiniz.

Hatalı veya eksik gördüğünüz sayfaları bu başlık altında paylaşırsanız ilgilerim. Teşekkürler.

Wiki ve manjaro-hello içinde çevirelere en yakın zamanda başlayacağım.

I translated to the Turkish Language the user guide. Can you pin the topic? Thank you.

2 Likes

Eline sağlık! Faydalı bir çalışma olur. Demiray Muhterem @tulliana bir ara baya çevirmişti uğraşmıştı, ben de küçük yardımlarda bulunmuştum ama malesef artık zamanım yok, sanırım Demiray'da artık çok yoğun. Çeviriyi bitirtikten sonra son haline bakabilirim.
Teşekkürler...

1 Like

I can do this evening, thank you :slightly_smiling_face:

1 Like

Çeviri tamamlandı, sadece hata veya anlam bozuklukları olabilir. Bunların kontrolü gerekiyor.

Linki yayinladiktan sonra kontrol ederiz. :+1: :+1:

Is here

2 Likes

Hızlıca baktım. Eline saglık, kullanima hazir. Vaktin olursa Manjaro Hello'ya el atarsan harika olur. Ben genel düğmelerin isimlerini cevirmistim Bazı bölümlerinde kısa içeriklerini yazmıştım ama sanırım daha çok iş var ve yeni güncellemelerde çevrilemedi.
Teşekkürler..

1 Like

Thank you so much :slight_smile:

Tamam bir kaç güne kadar bakarım. Sonrasında wiki'yi düzenlemeye devam edeceğim(yoğunluktan yarım kalmıştı).

1 Like

Eski Manjaro Türkiye forumda (şimdiki archman forum) @tulliana ve benim wiki çalışmlarımız var onları güncelleyip, düzenleyip kullanabilirsin; en azından işini biraz daha kolaylaştırır.
http://archman.org/forum/index.php?board=40.25
Az önce baktım bazı bilgiler gerçekten çok eskimiş :slight_smile:

1 Like

Teşekkür ederim. Doğrudan manjaro-wiki'den sayfaları çeviriyorum, bu aralar oldukça güncellediler wiki'yi daha doğru sonuç elde ederiz.

1 Like

Haklısın, bizim wikiler biraz eskimiş, mevcut official wikiler daha faydalı olur.

Forum kindly sponsored by Bytemark