Pacman Hatası | Paket yükleyemiyorum

Manjaro yeni kurdum bilgisayarıma firefox yüklemek istedigim için pacman ile kurmak istedim ama kodu çalıştırmama rağmen olmadı bende pacmanı güncellemek için sudo pacman -Syy yazdım ama aşagıdaki hatayı verdi. yardım

Paket veritabanları senkronize ediliyor...
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'core.db' dosyası adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'core.db' dosyası mirror. 23media .com adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'core.db' dosyası www.u ex. dk adresinden alınamadı
hata: core (beklenmedik hata) güncellenemedi
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'extra.db' dosyası mirror. alpix .eu adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'extra.db' dosyası mirror.23media.com adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'extra.db' dosyası www. uex. dk adresinden alınamadı
hata: extra (beklenmedik hata) güncellenemedi
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'community.db' dosyası mirror alpix eu adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'community.db' dosyası mirror.23m edia. com adresinden alınamadı
hata: The requested URL returned error: 404 hatası nedeniyle 'community.db' dosyası www.uex.dk adresinden alınamadı
hata: community (beklenmedik hata) güncellenemedi
hata: tüm veritabanları senkronize edilemedi

Terminal:
sudo pacman-mirrors -f && sudo pacman -Syyu

olmadı hata verdi aynı hatayı

Forum kindly sponsored by