Yedekleme de hata Yardım

selam arkadaslar linux da yeniyim 1 ay bile olmadı kurulumlarımı ve ayarlamarımı yaptım birde backup alayım dedim bu sekilde bir hata aldım bir kere backup almıstım sorun yoktu bir tane daha alayım dedim bana bu sekilde cevap verdi

manjaro 19 kullanıyorum baska backup uyg varsa o da olur ozellikle boot yolu ile acronis gibi simdiden tesekkurler .........

Merhaba, ben de yeni bir kullanıcıyım tesadüfen foruma bakarken gördüm, elbette burada deneyimli arkadaşlar sorunuzu yanıtlayacaklardır diye düşünüyorum ama size bu sırada Timeshift'e bakmanızı öneririm.

1 Like

bekliyorum bir cevap suan gercekten baya bir emekle saglam bir sekil verdim cokerse o kadar emek bosa gidecek dusunmek bile tuylerimi diken diken ediyor acronis gibi bir yedek alabilsem biraz olsun icim rahat edecek bu kadar emek bosa gitmesin

ayriyetten youtube=dl + you-get+autosub ve baya bir kurulum ve ayarlar mevcut

varsayalim isletim coktu acilmiyor veya acilsada islem yapamiyor timeshift bu tur durumda ise yarayacak mi baktim ona ama acronis benzemiyor. win sistem geri yukleme yapan islevi tarzi gibi full yedek almiyor gibi :thinking:

Clonezilla diye bişey var imaj dosyası oluşturuyor sistemin komple. Ben genelde timeshift'e güveniyorum ama.

1 Like

keremg eyvallah sagolasın Clonezilla tam istedigim ozellikte linux formatınıda sorunsuz yedekleyip geri yukleyebilirse super olur onu sanal ortamda denemesini yapacagım tesekurler.........

Forum kindly sponsored by