usb veya kde connect dosya aktarma sorun

selam arkadaslar usb olsun veya kde connect olsun dosya aktarmak istedigimde veriler yok oluyor ya kloser tamamiyle veya ici bosalıyor hatta data kablosu ile baglantı kurdugumda resimlerim ve videolarım telden silindi geri donusum ile geri getirdim ama neden boyle oluyor anlamıs degilim..

suan veri aktarımını bulut ve 3.cu diskten yapıyorum win ile manjaro arasında 1 tane diskim var 2 isletim arasında kopru gorevi goruyor onda veri kaybı yasamadım ama dısardan usb yolu ile veri kayıpları yasıyorum kullandıgım usb olsun telfon olsun bunlarda win - manjaro da hata almıyorum sadece veriler taktıgım an yok oluyor bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?

yok mu bu konuda bilgisi olan nette ne kadar arama yapsamda farklı seyler cıkıyor bana yardımcı olacak tecrubeli bir arkadas yok mu ?

Cok turk yok burada ve bende bilmiyorum sonucu. Benim turkcem cok iyi deyil. Ozur dilerim.

hi friends get a usb or kde connect get get lost when I want to transfer files, either the kloser is completely empty or empty, even when I connect with the data cable, my pictures and videos are deleted from the wire, I came back with my return but I don't understand why. I am doing data transfer from the cloud and the third disk. I have one disk between win and manjaro. I see the bridge between 2 justice. I do not lose data on it. I am experiencing data loss via disk usb. the moment I wear it disappears.

KDE Connect'i kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin. Problemin çözümünü bulana kadar Dukto ve ya X-Plore Wifi Sunucusu kullanabilirsin.

Forum kindly sponsored by