Türkçe kategori hakkında


#1

Türkçe tartışmalar için bu kategoriyi kullanın!


#2

Thanks mate. Good job :innocent:

http://manjaro.gen.tr
http://manjaro.gen.tr/forum


#3

Gerçi biz zaten çok harika bir foruma sahibiz; ama global forumda da bir sayfamızın olması çok güzel oldu. Teşekkürler.
We have already excellent Turkish Forum but anyway it nice to see a section in Global Forum. It is a growing community Turkey really like Manjaro and use it their daily basis works.
Thanks…


#4

Küresel forumda da Türkçe bir bölüm isteyen kullanıcılar az da olsa zaman zaman karşıma çıkıyordu. Kullanıcı, manjaro kullanıyor ancak Türkçe bir destek sitesi ve forumu olduğundan haberdar değil. Aslında googleda küresel siteden hemen sonra biz varız genel sıralamada da. Her neyse, yine de haberi olmuyor. En azından burada bir yerimiz olduğunu ve ayrıca Türkçe bir destek sitemiz olduğunu da görür.


#5

Bence gayet başarılı bir iş olmuş. Tebrikler.


#6

Ana forumda türkçe olması bence gayet iyi


#7

gayet iyi :slight_smile:


#8

مرحبا كارديشلر تركلرش. يازمشتم تركتشي دي أوسمانلي


#9

Aşağıdaki bağlantılarımız üzerinden destek almaya devam edebilirsiniz. Açık kaynak çalışmalarında kişilerin değil ürünlerin ön planda olmasının faydalı olacağı kanaati ile yerel kullanıcımızdan desteğimizi kesmedik. Kolay gelsin

http://archman.org/forum
http://archman.org/forum/index.php?board=33.0
http://archman.org/indir


#10

Beni sakın yanlış anlamayın ama resmi sitenin Türkçe bölümünün amacı archman.org’a yönlendirmek mi? Bakıyorum Türk kullanıcılarının tüm sorularını oraya yönlendiriyorsunuz.
Madem böyle, direkt olarak kategoriye tıklandığında archman’a yönlendirme sağlansaydı. Soru soran kişi ekstra vakit kaybına uğruyor ve bu durum bana çok yanlış geliyor…
Soru: - Şu nasıl olur ? Nasıl Yaparım ?
Cevap: - Archman.org’a gel yardımcı olalım…


#11

Ben her iki topluluğun da resmi temsicisiyim. Buranın resmi uzantısı yine biziz. Bu forumun da yöneticisiyim halen. Burada kaynak kullanımı ve bilgi birikimi ile ilgili tasarruf bizim yetkimizdedir. Bir üstteki ortadaki bağlantıya tıklarsanız manjaro üzerine ne kadar birikim ve paylaşım olduğunu görürsünüz ve sorunuz kendiliğinden cevap bulur aslında. Oradan buraya, buradan oraya giden bağlantılarımız elbette olacak. Sorulacak soruların yüzde 70i verdiğimiz bağlantıda cevapları defalarca verilmiş sorulardır. Araştırma yapılacak kalıcı kaynakların bağlantılarını vermek zorundayız. Biz aynı tabanı kullanıyoruz ve resmi topluluk görevini yürütüyoruz. Görüşlerinize teşekkürler.

Kolay gelsin