Українська мова

Прошу Manjaro, організвувати повноцінний український форум, не інші мови, а щоб була повноцінна українська мова #МоваНаЧасі , адже я перейшов з LinuxMint і там був український форум.

2 Likes

Любомир, переходь на Мінт знову.
Манджаро ще дуже сира система, хоча ідея роллінгу файна.
Почитай на Мінті “Епопея з Манджаро”.

Всі ми, хто на цьому форумі (принаймні, більшість), не зразу обрали Manjaro…

Пару років тому я також мігрував із Mint: тодішні версії системи і справді були сирими - все було якимсь недопрацьованим, зробленим поспіх і передусім Cinnamon. На це тоді неодноразово вказували на мінтівських форумах. Як справи зі стабільністю роботи Mint зараз не знаю, бо з того часу, як його покинув - дружу з Manjaro. Так, що стосовно “сирості” Manjaro я не був би таким категоричним.

Я не заперечую. То Ваше бажання і ваш вибір. Але я до Манджаро вже й близько не підійду.

Я з Лінукс 19 років. І в мене, колись, “толмуди” були з командами термінала і з “червоними очима” ходив, було ))

Вже такого бажання в мене немає. Я хочу мати Лінукс, котра близька до користувача, як Віндовс. Я на Манджаро витратив 2 тижня. Все, задовбало. Мені це набридло.

В Убунту я все зробив за 1-2 години. І все працює. 3-4-10 людей не можуть працювати на рівні корпорації Канонікал.

Ubuntu (Linux Mint 19.1 XFCE)

closed #5

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.