Pierwsze w Polsce wydanie DVD z Manjaro Linux!

Witajcie,

do sierpniowego numeru Linux Magazine Polska zostanie dołączona płyta DVD z Manjaro 16.06.1 64 bit z pulpitem Xfce. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę wydawnictwa oraz nieoficjalnego polskiego fanpage Manjaro.

Edit. Sprzedaż właśnie ruszyła!!!

Pozdro.

2 Likes

Szkoda, że takie distra jak nasze Manjaro, tak rzadko mogą dotrzeć do świadomości innych :frowning2:
Na szczęście mnie się udało “nawrócić” dwóch (no prawie czworo) :slight_smile:
Ogólnie Manjaro rulezzz ]:->

2 Likes

U nas faktycznie popularność Manjaro słabo wypada na tle innych dystrybucji. Dlatego waśnie starałem się załatwić to DVD :slight_smile: No i udało się, szkoda tylko że nie dodali choćby wersji z KDE, ale nie ma co marudzić :wink:

Tym bardziej wielkie gratsy, że zdołałeś namówić tak ważne czasopismo do zamieszczenia naszego kochanego distro :slight_smile:

Etam, żadna w tym moja zasługa. Zadzwoniłem co prawda w czerwcu do LM z pytaniem o plany wydawnicze (pod kątem Manjaro), jednak wtedy odpowiedź brzmiała NIE, i to stanowcze :wink: Później temat przeniósł się na FB. Ostatecznie stanęło na, jak to ładnie określili: “Wsłuchując się w głosy czytelników do sierpniowego wydania Linux Magazine załączymy dystrybucję Manjaro Xfce 16.06 w wersji 64 bit.”.

W każdym razie, udziały Manjaro prawdopodobnie nieco podskoczą po publikacji sierpniowego numeru LM :slight_smile:

“Wsłuchując się w głosy czytelników…” Słodkie
Po czasie ale spoko, że po tak niedługim :slight_smile:

A nie powinno być “wsłuchując się w głos suwerenu”? :smiley: :smiley:

??? nie
to był jedynie \komentarz

Gratulacje :slight_smile: