Conky GTX 980

conky

Mam mały problem z Conky może ktoś jest wstanie coś doradzić, a wygląda on następująco:
https://s8.postimg.org/9eez72rw5/Screenshot_20170403_171552.png

Niestety nie używam conky, więc nie pomogę. Mogę jedynie podesłać na kanał irc manjaropl i może ktoś z tamtąd się zgłosi.

a używasz czegoś innego chetnie sprawdze jakaś alternatywe dla conky potrzebuje czegos co bedzie mi pokazywac temp cpu i gpu jak i uzycie na pulpicie

Ten kanał jest na freenode? Podaj namiary jeśli możesz :slight_smile:

Też tak miałem, jak testowałem conky-manager.
Zostaw włączone, ustaw uruchamianie przy starcie i wyjdź z conky-managera.
Ewentualnie jeszcze reboot i zobacz czy po restarcie dalej tak będzie.

Tak, na freenode. #manjaropl
Spróbuj złapać napcok’a, autora maboxa, chociaż ostatnio dość zajęty jest i rzadko bywa aktywyny. Jednak ma conky w maboxie, więc pewnie się orientuje.

Mi nie o conky chodzi, tylko o sam kanał :wink:

Teraz już mnie straciłeś. Nie wiem o czym mówisz. Podałem ci polski kanał manjaro (co widać po samej nazwie) i osobę, która może się orientować w conky.

Po prostu to nie ja założyłem temat, a pomocy przy conky nie potrzebuję. Ja conky-managera używałem tylko przez moment, kiedy robiłem własny config, łatwiej po prostu i szybciej. Oczywiście conky czasami wyglądał jak na screenach wyżej i o tym napisałem, ale nie zawracałem sobie tym głowy, bo i tak miałem go wywalić zaraz po skończeniu konfigu.