Ayarlar nerede saklanıyor- Sıfır kurulum

#1

Uzun süredir linux kullanıyorum (çoğu zaman manjaro gnome). Sıfırdan kurulum yapmak istediğimde ayarlarım aynen duruyor. Harddiskte ayrı bir bölüm olarak /home bağlamış olduğumdan ve o kısma format atmadığımdan oradan ayarlar, özellikle görünüm ile ilgili ayarlar, aynen geliyor. Bu ayarları nasıl silebilirim. Not: dosya yöneticisinde "ev" tıkladığımda, burada ".config" vb. tüm dosyaları sildim. Bu programlar ile ilgili ayarların sıfırlanmasını sağladı. Ama görünüm ayarlarını etkilemedi.

#2
mkdir ./.old-gnome-config/ && mv ./.gnome* ./.old-gnome-config/ && mv .gconf* ./.old-gnome-config/ && mv ./.metacity ./.old-gnome-config/ && mv ./.cache ./.old-gnome-config/ && mv ./.dbus ./.old-gnome-config/ && mv ./.dmrc ./.old-gnome-config/ && mv ./.mission-control ./.old-gnome-config/ && mv ./.thumbnails ./.old-gnome-config/   && mv ~/.config/dconf/* ./.old-gnome-config/

Bundan sonra yeniden başlat.
Bu sanırım işine yarar. Eğer hata alırsan, .old-gnome-config klasörü içindekiler home klasörüne geri atarsın. Almasan da .old-gnome-config klasörünü silebilirsin.